1992 yılında kurulan firmamız, otomotiv sektöründe başarıyla varlığını sürdürmektedir. Teknoloji ve zamana uyduran, sürekli yenilikçi yapısı ile farkını ortaya koyan bir kuruluş olmanın haklı gururnu yaşıyoruz.

Derin Çizik Giderme

Araç kaportasında meydana gelen derin çizikler estetik görünüm açısından rahatsız edici olup, araç değerini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Firmamız, çizik giderme üzerine yoğunlaşıp seneleri bulan ar-ge çalışmaları sonucunda derin çizik giderme uygulamasın da %100 garanti veren başarı sağlamıştır.

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük onarımı hizmetinden kısaca bahsedecek olursak; herhangi kaza veya doğal afet sonucunda oluşan boyasına zarar gelmemiş kaza veya dolu göçüğü PDR tekniği ve gerekli ekipmanlarla hasarlı bölgeye masaj yöntemi uygulanarak ilk günkü orjinal haline dönüştürülür. Uygulama sonrası hiçbir belirti kalmaz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yanık Tamiri

Araç koltuk ve döşemelerin de herhangi bir nedenden meydana gelen sigara yanığı,yırtık vs. hasarları özel dolgu maddesi ve kumaş pigmentleri yardımıyla onarma yöntemidir. işlem süresi 15 dakika maliyeti düşüktür.Uygulama sonrasında yüzde yüz oranında başarı sağlanmaktadır.

Çizik Giderme

Çizik giderme uygulaması henüz yaygınlaşmamış fakat sektörün gözdesi sayılabilecek bir onarım sistemidir. Bu yöntemimiz hakkında bilgi sahibi olmanız adına size detaylı anlatım yapacağız. Bu sayede artık aracınızı çizik yüzünden boyatmaya gerek kalmadan orjinal ve hatasız bir görünüme kavuşturabileceksiniz.

Boyasız Çizik Giderme

Bu uygulamamız sektörde ki farkımızı ortaya koyan ve uygulama şekli yanlızca firmamıza ait olan hizmetlerimizden birtanesidir. Boyasız çizik giderme onarımın da başarı sağlayan ilk otomotiv firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Oto Çizik Giderme

Firmamız yenilikçi gelişime ve öğrenmeye açık yapısı ile uzun araştırma ve çalışmalar neticesin de oto çizik giderme uygulamasında başarıyı yakalamış ve bu kategoride de ilk olmayı başarmış olup sizlerin hizmetine sunmuştur.Uyguladığımız bu yöntemde boya kullanılmamakta olup aracınız orjinal kalıyor, satış değeri hiçbir değer kaybetmiyor.