Boyasız Çizik Giderme

Bu uygulamamız sektörde ki farkımızı ortaya koyan ve uygulama şekli yanlızca firmamıza ait olan hizmetlerimizden birtanesidir. Araç kaportasında meydana gelen çizikler görünüşte onarımı kolay görünse de çözümü en zor uygulamaların başında gelmektedir. Boyasız çizik giderme onarımın da başarı sağlayan ilk otomotiv firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Araç çizikleri kılcal (yüzeysel) ve derin çizikler olmak üzere ikiye ayrılır. Kılcak çizikler genellikle çözümü kolay pasta-cila zımparalanma yöntemiyle halledilebilen çiziklerdir. Derin çizik giderme işlemin de ise yurtdışından getirtmiş olduğumuz özel madde ve uygulama ekipmanları ile aracın orjinal boyasına dokunulmadan % 100 başarı sağlanmaktadır. Uygulamadan sonra hiçbir çizik belirtisi kalmamaktadır. Tüm opak ve metalik renklerde onarım sağlanmaktadır.

Uygulama sonrası ölçüm cihazı kontrolleri yapılarak orjinallik garantisi ile teslim edilmektedir.Daha fazla bilgi almak veya randevu talebinde bulunmak için iletişim bölümünden ulaşınız.